Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Звіти 
    Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ
Звіти

Протягом березня  2015 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 63 інформаційні запити.

З них:   вирішено позитивно – 9 запитів, надано роз’яснення – на  27 запитів, на розгляді – 24 запити, на довгостроковому контролі 3 запити.  У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: надання інформації стосовно видачі дозволу на встановлення забору та МАФ на зупинці "Автовокзал" (в сторону зоопарку);  надання інформації стосовно незаконно розміщених рекламних конструкцій; надання документу про порядок проведення громадських слухань стосовно відведення земельної ділянки; надання адрес об’єктів цивільного захисту, обсяг фінансування кожного з об’єктів цивільного захисту; надання інформації стосовно земельних ділянок по вул. Спортивній; надання інформації стосовно наявності складання договорів  оренди нерухомого майна; надання графіку ремонтних робіт дорожнього покриття по місту; надання інформації щодо необхідної документації для проведення атестації на вчителя – реабілітолога;  надання документів, регламентуючих мирні зібрання в місті, спосіб їх оприлюднення, кількість акцій, мітингів за період січень-лютий 2015 р.; надання інформації стосовно заключенyя договорів оренди земельних ділянок з юридичними та фізичними особами з 2010р. по 2015 р.; надання пільг працівникам міліції, які залучались до участі в антитерористичній операції; надання інформації стосовно системи опалювання в будинку по
вул. Чкалова, 106;  надання порядку формування та затвердження списку покрівель на  першочерговий ремонт;  надання переліку тролейбусів МАЗ-Етон Т-103;  надання порядку проведення  щорічної оцінки; надання графіка руху автобусів марш. таксі № 24,48,54; надання переліку зупинок громадського  транспорту в місті; кількості населення у місті на 01 січня 2015 року; надання  інформації стосовно дати і місця засідання комісії з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг;  плану ремонту доріг на 2015 рік; відвідування депутатів ММР; веб-сайту Миколаївської міської ради; кількості демонтованих конструкцій зовнішньої реклами;  декларації міського голови та його заступників; паспортів бюджетних програм на 2015 рік; соціальної програми забезпечення цивільного захисту; платнику податку.

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОБНОВЛЕНО 01.04.2015


Протягом лютого 2015 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 71 інформаційний запит. З них: вирішено позитивно - 19 запитів, надано роз’яснення – на 33 запити, знаходяться в роботі - 19 запитів.

Цікавлять мешканців міста питання такі, як порядок встановлення приладів обліку споживання теплової енергії у житлових будинках, законності підвищення тарифів за послуги опалення та гарячого водопостачання, стосовно виконання робіт з демонтажу незаконно встановлених рекламних конструкцій, встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд на зупинці по вул. В. Морській (між вул. Фалєєвській та вул. Декабристів); ставки податку на нерухомість; надання інформації по програмі «Безпечне місто; послуг закладів охорони здоров»я; голосування депутатами VI скликання за проекти рішення; виконання Програми реформування ЖКГ у 2010-2014р.р.; використання депутатських коштів; бюджетних коштів у 2015 році до ДЖКГ; прибережних зон та власників парків; власника опори для електромережі по вул. Московська,16/18; забезпечення питною водою в випадку надзвичайних ситуацій; вартості оренди 1м.кв.  площі нерухомого майна; фінансування утримання споруд цивільного захисту; надання адреси всіх бомбосховищ; розміщення майстерні шино монтажу в пересувній тимчасовій споруді.                                                

Департамент забезпечення
діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОБНОВЛЕНО 02.03.2015


Протягом січня  2015 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 48 інформаційних запитів.

З них:   вирішено позитивно – 19 запитів, надано роз’яснення – на  16 запитів, на розгляді – 12 запитів, на довгостроковому контролі 1 запит.

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: щодо регламенту діяльності служби таксі; ознайомлення з діючими договорами про встановлення сервітутів для розміщення пересувних тимчасових споруд в місті;  надання кількості звернень громадян, отриманих ММР в 2014 році; надання інформації стосовно проведеної роботи депутата Грипаса О.В., його графіка прийомів;  надання інформації стосовно фактичних витрат на послуги на утримання 1 кв. м. багатоквартирних будинків в 2014 р; ознайомлення з матеріалами стосовно проведення громадських слухань з питання повернення пл. Леніна в "Соборну площу";  надання інформації стосовно відкриття закладу  медичного профілю; надання інформації стосовно отримання земельної ділянки для будівництва житлового будинку;  надання інформації стосовно здійснення заходів громад-патріотичного виховання дітей в 2014 року; надання інформації, документів по ТОВ "Максимус-2009";  надання інформації стосовно перевізників в місті та Миколаївській області; надання інформації по земельним ділянкам по пров. Корабельному; кількості снігозбиральної техніки; діяльності КП «Центр захисту тварин»;  об’єму протиожеледної  суміші яку було використано для обробки вулиць; роботи порталу ММР; діяльності ММР по Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»; оплати акцизного податку; виписки із стенограми сесії ММР; порядку доступу громадян на засідання сесії та депутатських комісій; проведення засідань депутатських комісій у 2011-2014р.р. та у 2015р.; ведення паркувальної діяльності у місті; видачі дозволу на гастрольну циркову діяльність; надання затвердженого списку присяжних; наявності програм, рішень по пільговому проїзду студентів; результату конкурсу на вивезення ТПВ; надання дозволів на розміщення рекламної конструкції на електроопорах.

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 02.02.2015


Протягом грудня  2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 41 інформаційний запит. З них:   вирішено позитивно – 15 запитів, надано роз’яснення – на  21 запит, на розгляді – 5 запитів.

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: надання копії розпорядження про затвердження в міській раді порядку відшкодування фактичних витрат на друк та копіювання документів; власника незаконно встановлених рекламних конструкцій та їх демонтаж; наявності у м. Миколаєві комунального підприємства, яке здійснює збір за місце для паркування автотранспорту; орендованих земельних ділянок в автокооперативі «Зоряний»; кількості проведених громадських слухань, загальних зборів громадян; надання інформації стосовно вартості пасажирських перевезень в місті; заборгованості по заробітній платі в ДП «Миколаївський бронетанковий завод»; копії документу аудиторської перевірки щодо обґрунтування вартості проїзду у громадському транспорті міста; пересувних тимчасових споруд в місті;  надання копії дозволу на спіл та обрізання дерев рекламній агенції «Мармелад»; продажу товарів російського маркірування; розробці сайту міської ради; стихійних звалищ в Ленінському районі; виділення коштів на поточний та капітальний ремонт в ДНЗ № 95; копії рішення Миколаївської міської  ради про перерозподіл коштів за оплату послуг ТОВ «Міжнародна аудиторська група»; кількості громадських організацій в місті; дозволу на встановлення реклами по пр.Леніна-вул.Фалеєвська; розміру заробітної плати, премій першого заступника міського голови, заступників міського голови; витрат на організацію святкових заходів;  кадастрового номеру на земельну ділянку; процедури оформлення земельної ділянки під розміщення МАФ у м. Миколаєві; процедури оформлення в оренду земельних ділянок на території м. Миколаєва. 

                                                        

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 31.12.2014


Протягом листопада  2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 27 інформаційних запитів.

З них:   вирішено позитивно – 12 запити, надано роз’яснення – на  3 запити, на розгляді – 12 запитів.  У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо:  вільних земельних ділянок у місті Миколаєві; надання дозволу на відчуження житлового будинку; функцій органу опіку та піклування в Корабельному районі; реєстрації заявника та членів його родини у звільненій кімнаті у гуртожитку; дозволу на виконання проекту землеустрою; графіку атестації ДНЗ та ЗОШ на 2014-2015рр; території природно-заповідного фонду в місті; виділення коштів на встановлення світлофорів; виконання Закону України «Про очищення влади»; майна, яке може бути передано у власність чи оренду; передачі у приватну власність квартири; виконання Програми реформування ЖКГ у місті за 2009-2014рр.; результатів перевірки підвальних приміщень; надання рішень стосовно будівництва на тротуарі по пр. Миру, пр. Леніна, вул. Дзержинського, уздовж трамвайних шляхів на пр.Миру; виділення коштів на будівництво спортмайданчика у парку «Серце міста».

 

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 02.12.2014


Протягом жовтня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 17 інформаційних запитів.

З них:   вирішено позитивно – 5 запити, надано роз’яснення – на  4 запити, на розгляді – 8 запитів. 

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: ознайомлення з технічною документацією грошової оцінки землі міста; дозвільних документів на літній майданчик по вул. Радянській; вартості харчування в дитсадках; запланованих засідань депутатських комісій, сесій з питань ЖКГ, благоустрою, економіки, політики, земельних відносин; конфліктної ситуації по земельній ділянки  між учасниками СВТ «Тюльпан»; щодо надання інформації та документів стосовно Миколаївського Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів; надання копій дозволів на становлення рекламних конструкцій по пр. Леніна, 75 а та на розі вул. Крилова - вул. Бутоми, надання інформації стосовно земельної ділянки в мкрн. "Ліски";  надання інформації про місце розташування земельних ділянок  в межах Миколаївської області, Центрального, Заводського районів; надання документів стосовно запровадження робочих днів 25,26 жовтня 2014 р для ДЖКГ ММР; надання інформації стосовно конкурсу з визначення перевізників на  маршрутах загального користування; надання економічного обґрунтування підвищення тарифів на перевезення пасажирів міськими маршрутами загального користування.

 

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОБНОВЛЕНО 03.11.2014


Протягом вересня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 18 інформаційних запитів.

З них:  надано роз’яснення – на  10 запитів, на розгляді – 8 запитів. 

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: взаємовідносин між запитувачем та ТОВ «ЖЕК «Забота»; голів та заступників голів  підрозділів Миколаївської міської ради  з  24.08.1991 до 08.09.2014  та  періоду їх перебування на посаді;  повідомлення про дату покосу трави  у весняно-осінній період 2014 року;  розрахунку тарифів на перевезення; надання довідки про склад сім»ї; щодо конфліктної ситуації з СВТ «Тюльпан»; ведення реєстру власності Територіальної громади міста та установи його зберігання; відчуження земельної ділянки та звіти про відчуження комунального майна; звітування постійних депутатських комісій; факту наявності помилки у свідоцтві на право власності;  звітування міського голови за 2013 рік; кількості розпоряджень міського голови, кількості громадських обговорень; копії проектно-кошторисних документів по капітальному ремонту житлового будинку по вул. Заводській.

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 01.10.2014


Протягом серпня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 24 інформаційних запитів. З них:  вирішено позитивно - 6 запитів, надано роз’яснення – на 13 запитів,  на розгляді  - 4 запита,  на дод. контролі- 1 запит.

В переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації щодо: виконання ЖКП "Бриз" робіт з утримання будинку, споруд та прибудинкової території, місця знаходження проектно-сметної документації на будинок по вул. Чкалова, 106, форми власності будинку по вул. Космонавтів, 132 в із зазначенням власника, та порядку реєстрації,  вартості 1 порції одноразового харчування у ЗОШ міста, кількості вчителів станом на липень 2014 р., комп»ютерів, які використовуватимуться у 2014-2015 р. та їх придбання протягом 2014 р., створення додаткових місць у дошкільних  навчальних закладах на кінець 2014-2015 навчального року, питання оприлюднення декларацій керівництва та наявності вакансій у Миколаївській міській раді, запровадження системи управління якістю (ISO) в Миколаївській міській раді, перевірки перевізників та кількості скарг, які надійшли на них, підприємств соціальної сфери, додаткових гарантій, соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету Миколаївської міської ради телефонних інформаційних запитів не надходило.

Департамент забезпечення
діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 02.09.2014


Протягом липня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 24 інформаційних запита.

 З них:

 • вирішено позитивно - 21 запит,
 • надано роз’яснення – на 1 запит,
 • знаходяться в роботі - 7 запитів.

 В переважній кількості громадяни зверталися з питань комунального господарства:

 • порядок встановлення приладу обліку споживання теплової енергії у житловому будинку;
 • законність підвищення тарифів за послуги  опалення га гарячого водопостачання;
 • -прибирання прибудинкової території.

 Також громадяни звертались із зверненнями  стосовно  аграрної політики та земельних відносин; надання інформації стосовно  нормативних актів.

Цікавлять мешканців міста питання діяльності «ЕЛУ автодоріг»; роботи КП ММР «Миколаївська ритуальна служба»; оформлення договору оренди земельної ділянки для розміщення пересувного цирку «Престиж»;  щодо будівництва «Пункту утримання та стерилізації тварин»; захисту прав інтелектуальної власності та комп’ютерних програм.  

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 01.08.2014


Протягом червня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійщло надійшло 22 інформаційних запитів.

Із них:

 • вирішено позитивно - 4 запити,
 • надано роз»яснення – на 10 запитів,
 • на додатковому контролі – 1 запит,
 • знаходяться в роботі - 7 запитів.

В переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи  зверталися з питань надання інформації щодо: нормативних актів, на підставі яких створено блокпост в мкрн. Соляні; надання переліку тимчасових споруд, які розміщені на вул. Радянській, відведення земельної ділянки під будівництво споруди по просп. Миру 14,14 а,14 б, 16; вартості періодичної перевірки димових та вентиляційних каналів; законодавчого акту стосовно визначеного режиму ДНЗ міста; приналежності землі на розі вул. Херсонське шосе, Скульптора  Ізмалкова та Генерала  Свиридова; ремонту доріг в місті Миколаєві та області, виділення земельних ділянок протягом 2013 р. та 1-го кварталу 2014 р,  стосовно підвищення вартості на електроенергію, надання розрахунку тарифу на утримання будинків з  травня 2014 року, надання копії "Правил надання послуг" та "Тимчасових правил користування системами комунального водопостачання"; копію документації на ремонт будинку по вул. Заводській,1, корпус 2, кількості об»єктів МОЗ, що здаються в оренду.

Протягом червня 2014 року до виконавчого комітету Миколаївської міської ради було прийнято 1 телефонний інформаційний запит  з питання законності встановленого туалету, переобладнання зупиночного комплексу під торгівельний павільйон на береговій зоні ( кінцева зупинка  марш. таксі № 29,34,45) та знесення зелених насаджень на береговій зоні.

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 01.08.2014


Протягом травня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 26 інформаційних запитів. З них: вирішено позитивно - 8 запити, надано роз’яснення - на 6 запитів, на розгляді - 12 запити.

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації щодо: проведення комунальних робіт по вул. Китобоїв, 4 та вул. 12 Поздовжній, 3; звітів депутатів Миколаївської міської ради; чисельності працівників виконавчого комітету Миколаївської міської ради; загальної суми витрат на утримання апарату виконавчого комітету Миколаївської міської ради; загальної чисельності депутатського корпусу Миколаївської міської ради; копії рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради; перепланування нежитлових приміщень; переобладнання квартири; копії декларацій про майно, доходи витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік міського голови/виконуючого обов»язки міського голови; Порядку проведення мирних зібрань на території м. Миколаїв; надання копії Правил розміщення зовнішньої реклами м. Миколаєва; оприлюднення проектів рішень; приватизації бомбосховищ; проведення ремонту доріг у квітні 2014 р; переліку номерів маршрутних таксі та назви фірм-перевізників; переліку автобусних маршрутів, на яких оголошено конкурси з перевезення; встановлення теплового лічильника у житловому будинку №2 по вул. Бутоми; надання Програми інформаційної підтримки розвитку міста, Програми висвітлення діяльності Миколаївської міської ради в 2012-2013р.р.

Департамент забезпечення
діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 02.06.2014


Протягом квітня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 38 інформаційних запитів.

З них: вирішено позитивно – 9 запити, надано роз’яснення – на  13 запитів, на розгляді – 16 запитів. 

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: надання копії рішення Миколаївської міської ради або виконавчого комітету про визначення ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» виконавцем послуг з централізованого опалення; надання інформації стосовно підприємства, яким здійснюється вивіз сміття від житлового будинку по просп. Леніна, 141 А; надання копії рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 25.03.2014 №244 «Про визначення переліку місць для проведення мирних зібрань громадян у м. Миколаєві»; надання інформації стосовно пам’ятника в сквері ім. Шевченка Т.Г.; надання інформації щодо ремонту покрівлі, між панельних швів четвертого під’їзду житлового будинку по вул. Червоних Майовщиків, 19 А; надання інформації стосовно вільних земельних ділянок для безоплатної приватизації в межах м. Миколаєва; надання копії розрахунку собівартості витрат ТОВ ЖЕК «Забота» по утриманню багатоквартирних будинків; надання копій діючих дозвільних документів на розміщення   зовнішньої реклами в місті; наявності право установчих (дозвільних) документів на здійснення підприємницької діяльності у сфері громадського харчування у адміністрації закладу кофейні «Coffee Room», який розташований за адресою6 вул. Спаська, 43; відведення АГК «Стріла» земельної ділянки по пров. Транспортному, 9 А;  відведення АГК «Побєда» земельної ділянки по пров.Транспортному, 15; надання копії витягу з рішення комісії з питань захисту прав дитини; надання засвідченої копії рішення Миколаївської міської ради від 27.06.2013 №29/6 «Про скасування рішення виконавчого комітету Тернавської селищної ради народних депутатів м. Миколаєва від 22.06.1990 №58»; строків запуску веб-сайту звернень громадян до органів місцевого самоврядування м. Миколаїв; рекламних плакатів з нагоди визволення міста; декларації про доходи секретаря міської ради та всіх заступників міського голови; наявності у міській раді СЕД; головного розпорядника міського бюджету; копії документів, що обмежують термін подовження оренди земельної ділянки; наявності вільних кімнат у гуртожитках;  документів про призначення та декларації міського голови та заступників міського голови; кількості зупинок трамваїв, тролейбусів, автобусів та обладнання їх лавами, урнами для сміття; графіку руху маршрутного таксі №№ 24,48,54; надання копії декларації начальника управління освіти Миколаївської міської ради.

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 30.04.2014


  Протягом березня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 19 інформаційних запитів.

З них: вирішено позитивно – 6 запитів, надано роз’яснення – на  12 запити, на розгляді – 1 запит. 

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: надання інформації про тарифи на послуги періодичної повірки засобів вимірювання води, які надаються МКП «Миколаївводоканал»; надання копії повного списку з моменту реєстрації по теперішній час (згідно з реєстраційною карткою та усіма формами) членів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Марс»; надання копії рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13.10.2009, за яким зареєстровано статут (ОСББ) «Марс»; нежитлового приміщення комунальної власності по вул. Батуріна, 28 б; захоплення земельної ділянки та встановлення напроти готелю»Колос» декількох малих архітектурних форм; копії діючого статуту ОСББ «Марс»; надання копії рішення виконавчого комітету Миколаївської міської  ради  від 23.01.1998 №49; надання копії акту прийняття-передачі с балансу ПП «Аріадна» на баланс ТОВ «ЖЕК «Забота» багатоквартирного будинку №141 А за адресою: просп. Леніна; надання копії інженерно-топографічного плану масштабом 1:500 відповідно до генплану міста на якому відображена схема прибудинковій території у районі з будинком за адресою6 пр. Леніна, 141 А; копії документу, на підставі яких заявник зобов’язаний оплачувати послуги ТОВ «МІРЦ»; кількості працівників департаменту ЖКГ ММР, річний фонд заробітної плати всіх співробітників департаменту ЖКГ ММР.

Департамент забезпечення
діяльності виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 04.04.2014


Протягом лютого 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян, громадських організацій, підприємств та юридичних осіб надійшло 27 інформаційний запит.

З них: вирішено позитивно – 14 запитів, надано роз’яснення – на  6 запити, на розгляді – 7 запити. 

У переважній кількості громадяни, громадські організації, підприємства та юридичні особи зверталися з питань надання інформації  щодо: інтервалу руху маршрутних таксі №№ 66,72 та можливість переведення автобусного маршруту №1 у цілодобового; надання інформації стосовно приміщення для зберігання контейнерів по збору сміття; кількості поданих до Миколаївської міської ради у 2013 році повідомлень про масові мітинги, акції у м. Миколаїв; чисельності працівників в штаті виконкому (без структурних підрозділів) станом на 01.01.2010 та 01.01.2014; надання копії рішення стосовно визначення ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» виконавцем послуг з централізованого опалення відповідно до наказу №60 від 25.04.2005; порядку виділення  квартири зі складу об"єктів нерухомого майна у житловий індивідуальний будинок;  порушення Правил благоустрою ЖЕК "Зоря" за адресою: вул. Китобоїв, 2 а; укладання договору між КЖЕП "Забота" та мешканцями квартир стосовно надання послуг на утримання будинку та прибудинкової території; надання графічного зображення земельної ділянки на території Лен. р-ну, розташованої по просп. Леніна між будинками № 297, 303; реалізації соціально-економічних проектів; наявності повноваженої особи у Миколаївської міської раді та виконавчому комітету з питання забезпечення рівних прав жінок та чоловіків; надходження звернення на сайт міського голови в січні  2013 році; кількості та порядку звернення громадян за 2012-2013рр.;послуги по перевезенню учнів ЗОШ №40, тендерні торги по цьому питанню; висвітлення діяльності міської ради депутатів у 2012-2013рр; проведення аудиту міського бюджету за 2010-2014 рр.

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 05.03.2014


Протягом січня 2014 року до Миколаївської міської ради від громадян надійшло 21 інформаційний запит. Із них: вирішено позитивно - 16 запитів, надано роз’яснення – на 2 запити,  в роботі  1 запит, на додатковому контролі – 2 запити. В переважній кількості громадяни зверталися з питань надання інформації щодо: повідомлення про проведення масових акцій (мітингів), які надійшли до Миколаївської міської ради протягом 01.01.2012-01.01.2013 р.р.; законності відведення земельної ділянки  для будівництва індивідуального житлового будинку та розташування приміщення для зберігання контейнерів по збору сміття, розташованого по вул. Батуріна, 26/1;  найвищої та найнижчої місячної заробітної плати працівників Миколаївської міської ради; надання інформації про вільні земельні ділянки в м. Миколаєв; незадовільної роботи магазину «Мечта»; виділення коштів в 2012-2013 р.р. ТОВ «Форсаж» на реконструкцію скверу «Пролетарський»; демонтажу незаконних МАФів; яке джерело коштів для облаштування майданчика біля будинку №23 по вул. Наскрізна; витрати коштів депутатів витрачено на ремонт копіювальної техніки виконавчого комітету Миколаївської міської ради; створення інспекції з благоустрою; діяльності Центру надання адмінпослуг; кількості маршрутів громадського транспорту, схеми маршрутів; кількості перевезених пасажирів, пільгове перевезення пасажирів; концепції розвитку транспортної інфраструктури; надання текстової стенограми засідання 25 та 36 сесії Миколаївської міської ради; копії дозволів на встановлення зупинної павільйонів на ПГС; повідомлень про мирні збори біля будівлі Миколаївської облради.

Протягом звітного періоду до виконавчого комітету Миколаївської міської ради телефонних інформаційних запитів не надходило.

Департамент забезпечення діяльності
виконавчих органів
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 04.02.2014


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі