Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Інформація для ОСН 
        Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ

    Порядок створення ОСН (опис процедури та зразки документів)
    Типове положення ОСН
    Реєстр легалізованих ОСН
    Інформація для ОСН


Долучайтеся до громадського обговорення проекту нової редакції Закону України "Про органи самоорганізації населення"!

29 вересня було розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення» (нова редакція). Документ розроблений Робочою групою з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади  на виконання абзацу другого пункту 2 плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.06.2014 № 591-р.

На думку авторів законопроекту, його прийняття "дозволить унормувати правовий статус органів самоорганізації населення, визначити порядок створення, організації діяльності, дострокового припинення повноважень і ліквідації органів самоорганізації населення, встановити додаткові гарантії діяльності органів самоорганізації населення та створити умови для безпосередньої участі членів територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення".

З вказаним законопроектом можна ознайомитись на офіційному Інтернет-порталі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України у відповідному розділі.

Зауваження та пропозиції приймаються даним Міністерством в електронному та паперовому вигляді до 29 жовтня 2014 року на адресу:
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Бондар Олександр Юрійович, тел. 590-47-77, електронна пошта: BondarOYu@minregion.gov.ua).


ОНОВЛЕНО 09.10.2014


Миколаївці та вознесенці обмінялися досвідом щодо роботи з ОСН

 20 лютого у м. Вознесенську відбувся "круглий стіл" на тему "Покращання (удосконалення) діяльності органів самоорганізації населення (ОСН) на Миколаївщині". В обговоренні взяли участь представники органів місцевого самоврядування м. Миколаєва та м. Вознесенська, ОСН та ініціативних груп з їх створення, громадських організацій. Модератором заходу виступив голова правління ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін.

На початку зустрічі учасників круглого столу привітав міський голова Вознесенська Віталій Луков. У своєму виступі він підкреслив значну роль ОСН як найближчої до окремого мешканця ланки у системі місцевого самоврядування.

Протягом обговорення учасники зустрічі розповіли про свій досвід взаємодії з ОСН. Так, головний спеціаліст відділу громадських зв’язків Миколаївської міської ради Валентина Атанасова розповіла про досвід проведення у Миколаєві просвітницьких зустрічей-бесід з мешканцями гуртожитків комунальної форми власності та конкурсу проектів ОСН "Шанс для реалізації ідей". Нагадаємо, що проведення такого конкурсу у майбутньому увійшло до заходів затвердженої міськрадою у жовтні Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Миколаєві на 2014-2015 рр.

Начальник відділу забезпечення депутатської діяльності та зв'язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Вознесенської міської ради Тетяна Зелінська, у свою чергу, поділилася досвідом щодо самоорганізації громадян навколо реалізації спільного суспільно значущого проекту. Таким проектом стало створення дитячого ігрового комплексу, і реалізували його, власне, батьки малюків, для яких і були призначені гойдалки та пісочниці. А невдовзі після цього мешканці, які разом працювали над ігровим комплексом, прийняли рішення про створення ОСН. Дуже зацікавив Тетяну Леонідівну і проект, який виносився одним із миколаївських ОСН на конкурс "Шанс для реалізації ідей" у 2013 році.

Михайло Золотухін, у свою чергу, анонсував проведення у м. Миколаєві ще одного конкурсу для ОСН, організатором якого має виступити Ресурсний центр ОСН Миколаївщини.

До обговорення долучилися і представники трьох вуличних комітетів м. Вознесенськ, що розглядають перспективу створення ОСН на своїх територіях. На думку Вікторії Бальцер, депутата Вознесенської міськради та голови Вознесенської ГО "Центр локальної активності "Сузір’я", з якою погодилися й інші учасники круглого столу, актуальним є і вдосконалення законодавчої процедури створення ОСН, зокрема, з урахуванням положень чинного Закону України "Про захист персональних даних".

В ході круглого столу також була презентована брошура "Розвиток органів самоорганізації населення у містах і селах Миколаївщини (виклики, загрози, можливості)", розроблена Ресурсним центром ОСН Миколаївщини за організаційно-методичної підтримки органів місцевого самоврядування міст Миколаєва, Вознесенська та Баштанки.

Видання містить як стислий огляд досвіду даних міст щодо роботи з ОСН, так і добірку нормативно-правових документів, на основі яких громадяни можуть створити орган самоорганізації населення або взяти участь у конкурсах проектів, та стане корисним для широкого кола читачів.


ОНОВЛЕНО 27.03.2014


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі