Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Виконання бюджету за 2014 рік 
    Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ

    Виконання бюджету за 2015 рік
    Виконання бюджету за 2014 рік
    Виконання бюджету за 2013 рік
    Виконання бюджету за 2012 рік
    Виконання бюджету за 2011 рік
    Виконання бюджету за 2010 рік ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ МІСТА МИКОЛАЄВА ЗА 2014 РІК

Дохідна частина бюджету.  Планові показники дохідної частини міського бюджету міста  за  2014 рік виконані на 101,7%  (+30,1 млн. грн..),   у т.ч виконання пану доходів загального фонду склало 100,7% (+10,6 млн.грн) та спеціального фонду –106,6%  (+19,5 млн .грн).

52,4 % надходжень до загального фонду бюджету міста становлять податки і збори та неподаткові надходження, виконання планових показників по яких склало 103,8%  (+29,8 млн. грн.), з них по закріплених доходах – 104,1%  (+ 25,6 млн. грн). та по власних доходах -  102,7% (+ 4,2 млн. грн.).

Порівняно з 2013 роком обсяг податкових та неподаткових  надходжень  загального фонду зріс на  7,3%  (+54,9 млн. грн.)  за рахунок  зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб ( 9%) в результаті зростання середньої заробітної плати найманих працівників підприємств і організацій  міста та збільшення надходжень  податку з грошового забезпечення військовослужбовців майже в 1,9 разів.

Порівняно з 2013 роком обсяг податкових та неподаткових  надходжень  спеціального фонду зріс на  2,9%  (+3,6 млн.грн) за рахунок зростання  надходжень єдиного податку  на 19,7% (+18,4 млн. грн..) та зменшення надходжень від продажу земель та відчуження майна відповідно  в 7 разів  (-16,7 млн.грн)  та 43% (- 2,0 млн. грн.).  

Виконання видаткової частини бюджету міста склало  1763,9 млн. грн., у т.ч. загальний фонд 1512,3 млн. грн. та спеціальний фонд 251,6 млн. грн., або 93,4 % відносно уточненого плану, у т.ч. по загальному фонду 97,0 % та спеціальному фонду 76,5 %. 

Найбільшу питому вагу в міському бюджеті, як і в попередні роки, займають видатки на соціально-культурну сферу (освіти, охорони здоров’я  (з субвенцією районному бюджету Жовтневого району на медичне обслуговування населення, яке мешкає в Корабельному районі  м. Миколаєва), соціального захисту та соціального забезпечення, культури і мистецтва, фізичної культури i спорту) -  78,8 %, або 1333,1 млн. грн.

Заробітна плата в 2014 році працівникам бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету, виплачувалася своєчасно та в повному обсязі. На заробітну плату з нарахуваннями направлено 660,8 млн. грн. (37,5 % від загального обсягу видатків); медикаменти, перев’язувальні матеріали та  продукти харчування – 59,2 млн. грн. (3,4%)., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 87,8 млн. грн.,  5,0%),  субвенцію бюджету Жовтневого району –  28,3 млн. грн. (1,6%),  поточні трансферти населенню – 501,6 млн. грн. (28,4%).

Виплати допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дитям-інвалідам з дитинства, дитям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям здійснювалися за рахунок субвенції з державного бюджету своєчасно згідно фактичних нарахувань.

У 2014 році на виконання доручень виборців за пропозиціями міського голови та депутатів міської ради з міського бюджету було направлено 3,2 млн. грн.,  у тому числі закладам: освіти – 1,1 млн. грн., охорони здоров’я – 0,4 млн. грн., соціального захисту населення  - 0,3 млн. грн.,., фізичної культури і спорту – 0,1 млн. грн., на надання допомоги постраждалим від вибуху в будинку за адресою: вул. Лазурна, 40 (оплату проживання, харчування, грошову допомогу) – 0,8 млн. грн., на видатки житлово-комунального господарства  – 0,5 млн. грн

У 2014 році на роботи з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у м. Миколаєві використано коштів на загальну суму 28,5 млн.грн., у тому числі:

 • за рахунок коштів міського бюджету на зимове утримання доріг та обслуговування технічних засобів регулювання дорожнього руху – 2,6 млн.грн.;
 • за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів 25,9 млн.грн. (поточний ремонт вулично-дорожньої мережі  та утримання технічних засобів регулювання дорожнього руху – 8,7 млн.грн., капремонт вулично-дорожньої мережі – 17,2 млн.грн.).

  За рахунок коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища освоєно 1,4 млн. грн.

На фінансування капітальних видатків по об’єктах соціально-культурної сфери за рахунок коштів бюджету розвитку направлено 20,4 млн. грн.  За ці кошти придбано обладнання на загальну суму 5,5 млн. грн.., виконано капітальних ремонтів на загальну суму  14,9 млн. грн., з них:

 • у закладах освіти придбано обладнання на 1,0 млн. грн. та направлено на покращення матеріально технічної бази установ освіти, проведено капітальні ремонти ДНЗ №№ 99, 130, 128, 132, 133, 134, 139, 143 (та відновлено діяльність цього закладу),  ЗОШ №№ 1, 6, 19, 27, 25,  28, 30, 56, 61, 64, Академії дитячої та юнацької творчості - на загальну суму 9,1 млн. грн., в тому числі виконані проектно-вишукувальні роботи та експертиза по капітальному ремонту.
 • у закладах охорони здоров’я  придбано медичне обладнання на загальну суму 2,7 млн.грн., а саме:  операційний мікроскоп та ендоскоп для хірургічного відділення ЛШМД;  обладнання – для МЛ № 1,3, придбано обладнання для ДЛ № 2, ПБ № 1,2,3, ДП № 4,  центрів первинної медико-санітарної допомоги, меблів для центрів первинної медико-санітарної допомоги (для сімейних амбулаторій по вул. Васляєва,37, вул. Чкалова,78, вул. Дзержинського,51б/1); проведено капітальні ремонти загальним обсягом 3,6 млн. грн.: реанімаційного блоку інфарктного відділення МЛ №1, ЛШМД,   ДЛ № 2, МЛ № 4, ПБ №3, капремонт теплотраси ДП №4, виготовлення робочого проекту на капремонт покрівлі протитуберкульозного диспансеру, центрів первинної медико-санітарної допомоги  (капремонт приміщень сімейних амбулаторій по вул.Нікольська,4б/1, 4б/2, 4б/3, 4б/4 ЦПМСД №6, виготовлення проекту на частину капремонту покрівлі ЦПМСД №3);
 • - у закладах культури на поповнення бібліотечних фондів, придбання сценічного та іншого обладнання – 1,0 млн.грн,,  для проведення капітального ремонту – 0,9 млн. грн. (приміщень будівлі ММПК «Молодіжний», фасаду ДШМ№2, покрівлі амфітеатру БУ ММР КІК ДМ «Казка», виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту Великокорениського будинку культури);
 • - в установах фізичної культури і спорту на придбання спортивного обладнання    (човнів, тренажерів, спортивного інвентарю, велосипедів) – 0,7 млн. грн., для проведення капітального ремонту – 0,4 млн. грн. (покрівлі легкоатлетичного манежу та адмінбудівлі КУ ЦМС, виготовлення експертно-кошторисної документації);
 • - у закладах соціального захисту населення для проведення капітального ремонту – 0,9 млн. грн. (погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік за проведений капітальний ремонт житлових приміщень для інвалідів ВВВ, приміщення міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді; мережі електроосвітлення в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів), для придбання обладнання – 0,1 млн. грн. (міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів).

На 5,6 млн. грн. виконано капітальних ремонтів житлового фонду комунальної власності та житлового фонду ОСББ (відремонтовано покрівлі в житлових будинках, здійснено експертний та післяекспертний ремонт ліфтів, ремонт внутрішньобудинкових мереж та ін.).

За рахунок коштів бюджету розвитку (капітальні видатки) по благоустрою міста освоєно 8,0 млн. грн., у тому числі:

 • придбано обладнання, спецтехніки для благоустрою міста – 2,2 млн.грн.;
 • роботи по капремонту вулично-дорожньої мережі – 4,9 млн. грн.;
 • інші видатки – 0,9 млн.грн.

На будівництво та реконструкцію об’єктів бюджету розвитку використано 9,2 млн. грн., у тому числі по об’єктах:

 • реконструкцію покрівель дошкільних навчальних закладів – 0,7 млн. грн. (ДНЗ №60 – 0,4 млн.грн.; ДНЗ №115 – 0,3 млн.грн.)
 • реконструкцію покрівель загальноосвітніх шкіл – 0,6 млн. грн. (ЗОШ №53 – 0,5 млн. грн.; ЗОШ №20 – 0,1 млн. грн.);
 •  виконано проектні роботи по будівництву ДНЗ у мкр. Північний – 0,2 млн.грн.;
 • прибудову будівлі до пологового будинку №1 – 0,2 млн. грн.;
 • виконано роботи по реконструкції та будівництву на території Центрального міського стадіону на загальну суму 0,7 млн.грн.;
 • реконструкцію елінгу №1 ДЮСШ №2 – 0,3 млн. грн.;
 • частково виконано реконструкцію будівлі для розміщення управління соціальних виплат Ленінського району на суму 0,4 млн.грн.
 • на ліквідацію підтоплення Широкої Балки (будівництво дренажного колектору) направлено 1,0 млн.грн.
 • закінчено реконструкцію колишнього мазутосховища під пункт стерилізації та утримання тварин по вул. Комінтерна,36 - освоєно 1,2 млн. грн.;
 • погашено кредиторську заборгованість 2013 року на суму 3,8 млн.грн. (придбання приміщення для розміщення сімейної амбулаторії по вул. Дзержинського – 1,3 млн.грн., створення містечка спорту в Корабельному районі - 1,0 млн.грн., будівництво водопроводу у мкр.Богоявленське – 0,3 млн.грн. та інші);
 • інші об’єкти – 0,1 млн.грн.

За рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету здійснено внесків до статутних капіталів підприємств комунальної власності загальним обсягом 6,4 млн. грн., у тому числі:

 • КП ММР «Миколаївелектротранс» - 4,0 млн.грн.;
 • КП ТРК «Март» - 0,5 млн.грн.;
 • КП ММР ПДЗОВ «Дельфін» - 0,4 млн.грн.;
 • відповідно до прийнятих у 2013 році рішень погашена заборгованість на загальну суму 1,5 млн.грн. (КП ММР «Миколаївелектротранс», КП «Миколаївкомунтранс», КП ММР «Центр захисту тварин»).  

Надано пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла на суму 8,7 млн.грн. (по загальному фонду – 8,6 млн. грн., спеціальному – 0,1 млн. грн.). Повернуто кредитів до бюджету  0,7 млн. грн.

Інформація про виконання міського бюджету міста Миколаєва за 2014 рік (з динамікою змін порівняно з 2013 роком)

Звіт про виконання місцевих бюджетів за 2014 pік


ОБНОВЛЕНО 19.02.2015


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі