Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Промисловість 
        Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ

    Промисловість
    Іноземні інвестиції
    Транспорт
    Капітальне будівництво
    Споживчий ринок
    Фінанси
    Праця і заробітна платня
    Демографічна ситуація
    Правопорушення
    Наукова та науково-технічна діяльність


ПРОМИСЛОВІСТЬ

(за даними головного управління статистики в Миколаївській області)

За підсумками січня п.р. порівняно з січнем 2014р. підприємствами м.Миколаєва нарощено виробництво таких видів харчових продуктів та напоїв: йогурту та інших ферментованих чи сквашених молока і вершків – на 1%, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання – на 2,2%, хрустких хлібців, сухарів і подібних підсмажених виробів – на 70%. Випуск кондитерських цукрових виробів, що не містять какао, та солодкого печива і вафель зріс у 2 рази, здобних виробів – у 3,5 раза.

Скоротилося виробництво майже всіх видів молочної та м’ясної продукції: солоного, сушеного чи копченого м’яса (крім свинини, яловичини та телятини) – на 60%, соленого, сушеного чи копченого м’яса свиней у відрубах (бекону та шинки) та замороженого м’яса свиней – на 50%, ковбасних виробів – на 35,7%, замороженого м’яса великої рогатої худоби – на 23,5%, свіжого неферментованого сиру – на 5,6%.

Крім того, зменшилось виробництво солоних оселедців – на 66,7%, маргарину і подібних харчових жирів – на 60%, копченої риби (у т.ч. філе) – на 50%, шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао – на 45,8%, борошна – на 41,1%, соняшникової нерафінованої олії – на 34,2%, тортів та макаронних виробів, локшини і подібних борошняних виробів – на 16,7%.

Підприємствами текстильного виробництва та з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів нарощено випуск нетканих матеріалів і виробів з них – на 1,1%, іншого чоловічого або хлопчачого одягу – на 42,9%. Значно більше вироблено блузок та іншого жіночого та дівчачого одягу – у 2 рази, жіночих та дівчачих жакетів і блейзерів – у 2,5 раза, спортивних, лижних, купальних костюмів та іншого трикотажного одягу – у 4,9 раза.

Водночас, зменшився випуск жіночих та дівчачих пальт, півпальт, накидок, плащів, анораків, вітрозахисних плащів та курток, теплих курток, уключаючи лижні, та подібних виробів – на 80,8%, бюстгальтерів і подібних виробів – на 61,1%, чоловічих та хлопчачих виробничих і професійних комплектів і костюмів – на 40%, суконь – на 38,5%, спіднього трикотажу – на 20%, трикотажних рукавичок, рукавиць, мітенок – на 16,4%, постільної білизни – на 5,3%.

На підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності зріс випуск гофрованого паперу та картону – на 5,5%, коробок та ящиків з гофрованого паперу і картону – на 7,6%, мішків та пакетів з паперу – на 30%, реєстраційних журналів, бухгалтерських книг, швидкозшивачів, формулярів і бланків, інших канцелярських виробів з паперу чи картону – на 60%.

В той же час, скорочено виробництво газет, журналів та періодичних видань, які виходять щонайменше чотири рази на тиждень та етикеток з паперу чи картону – на 36%, газет, які виходять менше чотирьох разів на тиждень – на 21,7%.

Підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції більше випущено косметичних засобів для макіяжу чи догляду за шкірою – на 51%, шампунів – на 97,1%. Значно більше випущено парфумів та туалетної води – у 2,5 раза, мила, речовин і поверхнево-активних органічних засобів, що їх використовують як мило – у 3 рази.

Водночас, скоротилось виробництво діоксиду вуглецю та інших неорганічних кисневих сполук неметалів – на 47,6%, ефірних олій – на 47,5%, водню, аргону, інертних газів, азоту і кисню – на 34,3%, лосьйонів та інших засобів для догляду за волоссям – на 31,8%.

У виробництві гумових і пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції зріс випуск кришок та ковпачків для закупорювання пляшок з пластмас – на 50%, елементів збірних конструкцій для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю – на 66,7%, готових для використання бетонних розчинів – на 97,7%. Значно більше випущено виробів з гіпсу для будівництва – у 2,6 раза.

Однак, знизилось виробництво ізолюючих багатошарових виробів зі скла – на 84,4%, труб, трубок та шлангів з вулканізованої гуми – на 51,7%, полотен і коробок дверних з пластмас – на 33,3%, засклених вікон з пластмас – на 22,2%, бутлів, пляшок, фляг і подібних виробів з пластмас – на 20%.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування збільшено виробництво інших конструкцій та їх частин, плит, прутків, кутиків, профілів та подібних виробів з чорних металів або алюмінію на 83,5%. Суттєво зріс випуск багатошарових панелей (сендвіч-панелей), виготовлених холодним формуванням із сталевих листів (крім збірних будівельних конструкцій) – у 4 рази. Водночас, скорочено виробництво оксиду алюмінію (глинозему) – на 8,6%.

Підприємствами машинобудування нарощено виробництво масляних і бензинових фільтрів для двигунів внутрішнього згоряння – на 1,5%, баластних елементів для ламп і газорозрядних трубок, статичних перетворювачів, інших котушок індуктивності – на 5,4%, всмоктувальних повітряних фільтрів для двигунів внутрішнього згоряння – на 34,2%, обладнання для борошномельної промисловості або іншого обладнання для оброблення зернових чи сухих бобових культур, крім машин, що використовуються на сільськогосподарських фермах – на 50%, інших конденсаторів постійної ємності – на 58,1%, вентиляторів (крім вентиляторів настільних, підлогових, настінних, віконних, стельових, дахових) – на 75%, свічок запалювання – на 78,6%, магістральних, канальних та кабельних жолобів з пластмас для електричних мереж – на 81,3%. Значно більше випущено комутаційних панелей та інших комплектів електричної апаратури для комутації або захисту на напругу не більше 1000 В – у 2,3 раза.

Водночас, зменшився випуск теплообмінників – на 96,1%, промислових установок для кондиціювання повітря – на 92,9%, пневматичних та іншої безперервної дії вантажопідіймачів та конвеєрів для вантажів і матеріалів, машин для сортування, подрібнення, змішування та подібних видів оброблення ґрунту, каменю, руд і інших мінеральних речовин – на 80%, гучномовців, телефонів, що пристосовані для одягання на голову, навушників, установок, що складаються з мікрофона та гучномовця – на 74,3%, газових турбін – на 71,4%, електричних сигналізаційних приладів для захисту від крадіжки або пожежі та подібної апаратури для використання в будівлях – на 35,9%, однофазних електродвигунів змінного струму – на 19,9%, неавтоматичних пральних машин ємністю 10 кг і менше сухої білизни – на 7,4%, фільтрувальних або очищувальних машин й апаратів для рідин – на 4,8%, електричних трансформаторів – на 1,7%.

За 2014р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 12061,1 млн.грн., або 48,3% від загальнообласного обсягу реалізації.

В структурі обсягу реалізованої промислової продукції 78,3% припадає на переробну промисловість, 20,9% – на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Вагома частка в обсязі реалізації належить металургійному виробництву, виробництву готових металевих виробів, крім машин і устаткування (29,2%), машинобудуванню, крім ремонту і монтажу машин і устаткування (22,9%) та виробництву харчових продуктів і напоїв (13,8%).

У 2014р. у розрахунку на одного мешканця м.Миколаєва обсяг реалізованої промислової продукції склав 24338,6 грн. (в середньому по області – 21310,9 грн.).

Дані щодо обсягів та структури реалізованої продукції за основними видами промислової діяльності у 2014р. наведено у таблиці:

 

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу

тис.грн.

у % до всієї реалізованої продукції

Промисловість

12061092,5

100,0

Добувна та переробна промисловість; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря

11962549,4

99,2

Добувна та переробна промисловість

9439908,2

78,3

Добувна промисловість і розроблення кар’єрів

Переробна промисловість

9439908,2

78,3

з неї

 

 

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів

1658408,3

13,8

Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів

130853,2

1,1

Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність

315379,9

2,6

Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції

68109,6

0,6

Виробництво гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції

217430,9

1,8

Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання

3517678,4

29,2

Машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання

2761842,5

22,9

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря

2522641,2

20,9

Забір, очищення та постачання води

98543,1

0,8


___________________
Примітка. Короткострокові дані щодо обсягу реалізованої промислової продукції розроблено на підставі місячної звітності. Інформація за видами промислової діяльності сформована за функціональним принципом (по однорідних продуктах).

Дані щодо обсягів реалізованої промислової продукції по районах міста за 2014р. наведені в наступній таблиці:

 

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу
тис.грн. у % до всієї реалізованої продукції

м.Миколаїв

12061092,5

100,0

райони

 

 

Заводський

2364942,6

19,6

Корабельний

4594976,1

38,1

Ленінський

4581607,9

38,0

Центральний

519565,9

4,3


В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 34,3% займали товари проміжного споживання, 28,3% – інвестиційні товари, 21,7% – енергія, 15% – споживчі товари короткострокового використання і 0,7% – споживчі товари тривалого використання.

Інформація по районах міста щодо розподілу обсягів реалізованої продукції за основними промисловими групами у 2014р. наведена у таблиці:

 

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу, тис.грн. У тому числі за основними промисловими групами у % до підсумку по місту, району
товари проміж-ного спожи-вання інвести-ційні товари cпоживчі товари коротко-строкового викорис-тання cпоживчі товари тривалого викорис-тання енергія

м.Миколаїв

12061092,5

34,3

28,3

15,0

0,7

21,7

райони

 

 

 

 

 

 

Заводський

2364942,6

6,6

16,6

4,6

0,6

71,6

Корабельний

4594976,1

75,4

11,1

13,3

0,0

0,2

Ленінський

4581607,9

7,5

53,9

17,3

1,4

19,9

Центральний

519565,9

32,8

8,7

56,5

0,5

1,5ОНОВЛЕНО 04.03.2015


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі