Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Оздоровлення та відпочинок дітей 
        Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ

    Професійно-технічні училища
    Середні учбові заклади
    Позашкільні учбові заклади
    Дошкільні учбові заклади
    Оздоровлення та відпочинок дітей


Інформація про підсумки літньої оздоровчої кампанії 2014 року

  Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” організація оздоровлення та відпочинку дітей міста здійснюється управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради - координатором діяльності установ та організацій, задіяних у реалізації цих заходів згідно з рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 24.04.14 № 346, на виконання міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2017 роки, затвердженої  рішенням міської ради від 22.11.2012 № 22/13.  Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету    (п.1 ст.7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»: місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування у межах своїх повноважень забезпечують виділення коштів з місцевих бюджетів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки).

Згідно з чинним законодавством, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються діти віком від 7 до 18 років. Путівки за рахунок коштів місцевого бюджету надаються дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відповідно до категорій дітей, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».  Загальна сума фінансування на 2014 рік - 2 млн. 700 тис. грн., яку було використано у повному обсязі. Середня вартість  путівки у 2014 році становила 2277 грн., до якої входило проживання, харчування, проїзд до місця і з місця відпочинку, а також лікування /у разі необхідності/ та культурне обслуговування дитини.

З  01 червня було розпочато літню оздоровчу кампанію 2014 року. Діти міста    відпочили та оздоровилися: у КП ММР «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін» (м.Миколаїв), дитячій учбово-спортивній оздоровчій базі «ДИНАМО»             м. Очаків, дитячому оздоровчому таборі «Маяк» с.Рибаківка,  Березанського району Миколаївської області).

Цікавий ігровий комплекс, прекрасні спортивні майданчики та власний зоопарк радо зустрів юних відпочивальників у «Дельфіні». Повноцінні умови для оздоровлення дітей були створені у «Маяку» та «ДИНАМО» завдяки поєднанню моря, степу та хвойного лісу.

Управлінням освіти організовано оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільних відпочинкових таборах. З 02.06.2014 по 20.06.2014 на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів працювало 54 відпочинкові табори з денним перебуванням дітей, у яких змістовним відпочинком було охоплено 2511 осіб. З них 750 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: 110 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 249 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 30 дітей-інвалідів, 36 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 317 дітей групи ризику, а також 317 талановитих та обдарованих дітей.

В усіх лікувально-профілактичних закладах проводилося безкоштовне медичне обстеження дітей, які направлялися на оздоровлення та відпочинок, з обов’язковою видачею медичної довідки з відомостями про групу допуску по фізкультурі, режим оздоровлення, епідоточення за місцем проживання, профілактичні щеплення та відсутність інфекційних хвороб. Також було забезпечено своєчасне безкоштовне проведення медичного огляду виховательського та обслуговуючого персоналу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за місцем проживання.

Під особливим контролем перебувало питання забезпечення безпеки перевезень дітей до місць відпочинку. Дитячими закладами оздоровлення та відпочинку були укладені договори з ліцензованими підприємствами та організаціями, на підставі яких здійснювалося перевезення дітей. Забезпечено супровід перевезення організованих груп дітей відповідними територіальними підрозділами ДАІ ММУ УМВС України у Миколаївські області згідно із  Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 (із змінами), а також супровід медичними працівниками організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення.

За підсумками літнього оздоровлення 2014 року за кошти міського бюджету змістовним відпочинком та оздоровленням забезпечено 1094 дитини пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 144, у тому числі 5 вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей міської ради; діти-інваліди - 27; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей - 403; діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи - 52; діти, постраждалі внаслідок техногенних аварій - 4; діти, які опинилися в складних життєвих обставинах - 4; талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування - 460.

На базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» за сприяння управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради 8 серпня відбувся 25-й ювілейний фестиваль «Молодь, ми разом», присвячений Всесвітньому дню молоді, який зібрав понад 200 дітей та молоді з метою патріотичного виховання, пропаганди фізкультурно-спортивного руху на прикладі видатних спортсменів-олімпійців Миколаївщини та формування свідомого вибору здорового способу життя. Протягом дня діти брали участь у спортивних іграх, конкурсах та естафетах за участю відомих спортсменів Миколаївщини. Усі переможці змагань та учасники свята були нагороджені медалями, дипломами, призами та пам'ятними подарунками.

З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей та підлітків влітку 2014 року в оздоровчих таборах, у парках культури та відпочинку, дитячому містечку "Казка", підліткових закладах за місцем проживання  проводилися ігрові, розважальні, концертні та музичні програми, екскурсії, спортивні турніри, конкурси малюнків на асфальті, вікторини, тематичні свята, театралізовані вистави та інші заходи із залученням до їх проведення професійних та аматорських колективів, волонтерів тощо. Під час літнього оздоровлення за місцем проживання  до культурно-масових та спортивних і розважальних заходів також було залучено дітей, схильних до правопорушень, з неблагополучних сімей та сімей, в яких діти зазнали насильства

Миколаївським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації студентів-інвалідів “Гаудеамус” за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, проведено освітньо-оздоровчі семінари з метою розвитку світогляду та гарних фізичних якостей дітей та молоді, профілактики негативних проявів та виховання гармонійно-розвиненої особистості.


ОНОВЛЕНО 02.10.2014


Море, сонце і дружба – ось що треба для здоров`я!

Починаючи з 1 червня, юні миколаївці дружно відправляються на відпочинок. За інформацією управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, наші діти набираються сил та оздоровлюються у таборі «Дельфін» (м. Миколаїв), на дитячій учбово-спортивній оздоровчій базі «Динамо» (м. Очаків) та в таборі «Маяк» (с. Рибаківка). Середня вартість путівки становить 2277 грн. Вона включає проживання, харчування, проїзд, а також лікування, у разі необхідності, та культурне обслуговування дитини.

У місті сформовано єдиний банк даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення. Його складають управління та відділи у справах сім’ї, молоді, культури та спорту адміністрацій районів міста. Крім того, створено й постійно оновлюються інформаційні банки даних «Дитяча обдарованість» - відомості про талановитих та обдарованих мешканців району - учасників олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів тощо. Під контролем – організація оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних, малозабезпечених та неблагополучних сімей, дітей-інвалідів і тих, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За бюджетні кошти в дитячі табори цього літа відправляться понад 1094 дитини.

Станом на 20 червня 335 юних миколаївців з числа пільгових категорій дітей вже отримали свою порцію сонця, моря та веселощів. З них - 34 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі - 5 вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей; 6 дітей-інвалідів; 142 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей; 20 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; 133 талановитих та обдарованих миколаївців, відмінників навчання, лідерів учнівського самоврядування.


ОНОВЛЕНО 27.05.2014


Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської радий всебічно сприяє вдосконаленню роботи з організації та забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста на найвищому рівні.

За підсумками літнього оздоровлення 2011 року по м. Миколаєву за кошти міського бюджету змістовним відпочинком забезпечено 727 дітей пільгових категорій. З них: 112 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; 14 дітей-інвалідів; 157 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей; 56 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;28 бездоглядних та безпритульних дітей; 357 талановитих та обдарованих дітей та підлітків; 3 дитини, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.

Заклади, які надавали послуги з відпочинку дітей по м. Миколаєву:

  • позаміські – 3 (727 дітей): Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін» - 400 дітей, позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Космос» (с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області) - 267 дітей, дитяча учбово-спортивна оздоровча база «Динамо» (м. Очаків) – 60 дітей;
  • з денним перебуванням – 55 (2003 дітей, з них: 602 дитини пільгових категорій);
  • наметові містечка – 2 (120 дітей та підлітків).

Обсяги видатків з місцевого бюджету, спрямовані на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій у 2011 році склали: на проведення літньої оздоровчої кампанії – 1,5 млн. грн., по галузі «Освіта» - 98 тис.600 грн. (на харчування в таборах дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки).

Відповідно до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2012 роки та згідно з рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 27.04.12 № 345 управління у справах сім’ї, дітей та молоді координує діяльність установ та організацій, задіяних у реалізації заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей. У 2012 році міським бюджетом виділено 1,5 млн. грн. на придбання путівок для забезпечення відпочинку дітей пільгових категорій, по галузі «Освіта» - 90 тис.850 грн. (на харчування в таборах дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки).

При адміністраціях районів міста створено банк даних дітей, які відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

До пільгової категорії відносяться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти-інваліди; діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; бездоглядні та безпритульні діти; а також талановиті та обдаровані (за наявності грамот і відзнак районного, міського рівня).

Фінансування Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2012 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.12.08 № 31/22,здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, у якому на 2012 рік передбачено кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій, які будуть оздоровлюватися у заміських таборах, у сумі 1 млн. 500 тис. грн. (згідно з доведеним лімітом). За наявної можливості фінансування буде збільшено.

Запланована кількість дітей пільгових категорій, яких необхідно забезпечити відпочинком у 2012 році, становить близько 700 дітей, з них за категоріями: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 200; діти-інваліди – 17; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 171; діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 40; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 3; безпритульні та бездоглядні діти – 20; талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування – 201 тощо.

З 2 червня розпочнеться літнє оздоровлення у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Діти міста пільгових категорій відпочиватимуть за кошти місцевого бюджету у КП ММР «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін» (Мала Корениха) та у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Космос» (курортна зона с. Рибаківка).

Цікавий ігровий комплекс, прекрасні спортивні майданчики та власний зоопарк радо зустріне юних відпочивальників у «Дельфіні». Повноцінні умови для оздоровлення дітей створені й у «Космосі» завдяки поєднанню моря, степу та хвойного лісу.

Діти, які залишилися проводити літні канікули в місті, не будуть позбавлені уваги та турботи дорослих. З 01 по 22 червня на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів будуть відкриті 55 відпочинкових таборів з денним перебуванням учнів, дворазовим харчуванням та денним сном для 2010 дітей за бажанням батьків. З них, за кошти місцевого бюджету відпочинуть близько 600 дітей пільгових категорій. І не тільки відпочинуть, а й відвідають цікаві місця Миколаївщини. У відпочинкових таборах, у парках культури та відпочинку, дитячому містечку "Казка", підліткових закладах за місцем проживання планується провести ігрові, розважальні, концертні та музичні програми, екскурсії, спортивні турніри, конкурси малюнків на асфальті, вікторини, тематичні свята, театралізовані вистави та інші заходи, залучивши до їх проведення професійні та аматорські колективи, волонтерів тощо

Наразі проводиться підготовка пришкільних таборів на відповідність до основних санітарно-гігієнічних вимог, формуються кадри. Перевіряється готовність їдалень, харчоблоків закладів, на базі яких буде організовано гаряче харчування учнів. Здійснюється ремонт, генеральне прибирання приміщень, які будуть виділені для роботи таборів. Працівники пришкільних таборів проходять проф. медичні огляди. Всі пришкільні табори будуть забезпечені середнім медперсоналом тих шкіл, в яких буде розташований табір. Для лікування хворих дітей із закладів оздоровлення та відпочинку буде визначено МДЛ № 2, ОДЛ та обласна дитяча інфекційна лікарня.

Завдяки спільним діям управління у справах сім’Ї, дітей та молоді і дитячих, молодіжних громадських організацій п’ятий рік поспіль на берегах Дніпро-Бузького лиману (мис Аджигол) та Чорного моря (АР Крим) працюватимуть наметові табори, у яких пройдуть освтньо-оздоровчі семінари з метою розвитку світогляду та гарних фізичних якостей дітей та молоді, профілактики негативних проявів та виховання гармонійно-розвиненої особистості, краєзнавчі та археологічні зльоти, тренінги для лідерів студентського та учнівського самоврядування.

Веселе сонячне літо чекає на юних миколаївців!

Місця для відпочинку та оздоровлення дітей у Миколаївській області влітку 2012 року
КП ММР “Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Дельфін”
мкр. Мала Корениха
(0512) 44-48-40, 37-15-55
Дитячий оздоровчий комплекс «Алый парус»
Березанський р-н, с. Рибаківка
(253) 9-83-46, (0512) 49-30-41
Дитячий оздоровчий табір «Маяк»
Березанський р-н, с. Рибаківка
(253) 9-14-07, (0512) 58-03-20


ОНОВЛЕНО 10.05.2012


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі