Вернуться на главную Російська версія Англійска версія
Офіційний портал
Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги 
    Миколаївська Міська Рада
28 квітня 2015
Офіційний портал Миколаївської Міської Ради
 
 

Інтеграція бібліотек у засоби масової інформації та соціальні мережі
На території міста будуть проводитись роботи з відлову безпритульних тварин
Власнику приміщення у будинку по вул. Інженерна, 2, м. Миколаїв Матвіїву Віталію Анатолійовичу
Про намір передати в оренду об’єкт комунального майна
Енегретична незалежність України

Чому зростають тарифи?

   продивиться всі оголошення
   Які гуртки чи секції відвідують ваші діти?
музичні

художні

спортивні

на це не вистачає коштів

не відвідують, адже в школі велике навантаження

   результати

ОРІДУ НАДУ

    Відділення соціальної допомоги вдома
    Відділення соціально-медичної реабілітації
    Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги
    Запрошуємо пенсіонерів


Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги

Для розгляду заяви для надання адресної натуральної допомоги додається:

 • акт обстеження матеріально-побутових умов проживання;
 • довідка про прибутки заявника

Адресна натуральна допомога може надаватись за клопотаннями громадських організацій, установ в разі крайньої потреби, а також до державних свят та знаменних дат на підставі наданих списків.
Рішення про надання натуральної допомоги приймається комісією згідно Положення про комісію по розгляду заяв громадян міста про надання адресної натуральної допомоги, затвердженого наказом директора міського територіального центру.
При відділенні працює пункт прийому і розподілу речей, що були у вжитку, ведеться облік прийнятих і виданих речей. Видача речей проводиться по відомості.

Завдання відділення:

 • виявлення малозабезпечених непрацездатних громадян, які потребують адресної матеріальної та натуральної допомоги, обстеження їх матеріально–побутових умов проживання, визначення потреб в необхідності надання їм різних видів допомоги;
 • підготовка документів згідно заяв про матеріальну допомогу, що надійшли від громадян міста до органів виконавчої влади різного рівня;
 • робота з підприємствами та комерційними структурами міста з питань збору благодійної допомоги для надання найбільш потребуючим громадянам;
 • робота з організаціями, підприємствами та комерційними структурами щодо питання надання ними інформації про благодійну допомогу продуктами харчування, промисловими товарами, грошовими коштами громадянам міста та облік проведеної роботи.

Порядок надання адресної натуральної допомоги.

Адресна натуральна допомога надається за рахунок бюджетних коштів затверджених кошторисом на поточний рік та благодійних надходжень.

Адресна натуральна допомога може бути у вигляді продуктів харчування, одягу та взуття (нового, чи такого, що було у вжитку), речей повсякденного попиту тощо.

Адресна натуральна допомога надається за особистою заявою громадина на їм’я начальника районного територіального центру.

Адресна натуральна допомога надається в першу чергу одиноким пенсіонерам, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, а також гостро потребуючим громадянам району.

Адресна натуральна допомога надається один раз на квартал громадянам, чий прибуток не перевищує встановленого законодавством прожиткового мінімуму для громадян, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення (з 1 січня – 592 грн., з 1 квітня - 605 грн., з 1 липня – 607 грн., з 1 жовтня – 626 грн. на місяць), а у інших випадках виноситься на розсуд Комісії по розгляду заяв громадян про надання адресної натуральної допомоги громадянам районного територіального центру.

Відділеннями організації надання адресної натуральної та грошової допомоги постійно проводиться робота з установами, підприємствами та організаціями міста з метою поповнення матеріальної бази для надання натуральної допомоги потребуючим громадянам. Завдяки благодійним надходженням за 9 місяців 2258 громадян отримали натуральну допомогу на загальну суму 151,1 тис.грн.

Проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, визначаються найбільш гострі проблеми та вживаються заходи для їх вирішення. У 2014 році відділеннями проведені обстеження матеріально-побутових умов проживання 2392 громадян міста.

Працівниками районних відділень щороку проводиться організаційна робота по проведенню акції «Милосердя». На даний час від підприємств, установ, підприємців та громадян міста отримано:

 • натуральної допомоги на суму 59,4 тис.грн;
 • коштів на загальну суму 700,0 грн.

Відділеннями, також, надаються на платній і безоплатній основі послуги перукаря, послуги з прання постільної білизни та одягу. У 2014 році 1199 громадян отримали такі послуги, з них на платній основі 50 осіб.     Взагалі відділеннями  надається понад 13000 послуг.

Детальну інформацію громадяни міста можуть отримати за адресами:

Заводський район
вул. Скороходова, 1
36-03-72
Ленінський район
вул. 12 Поздовжня, 50
23-90-58
Корабельний район
вул. Новобудівна, 1
25-20-34
Центральний район
вул. Шевченка, 19
47-59-93

ОНОВЛЕНО 04.11.2014


Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

У 2014 році Миколаївщина прийняла участь у Всеукраїнській благодійній акції «Милосердя». Звернення до громадян міста було оприлюднено у засобах масової інформації. До керівників підприємств, організацій, комерційних структур було направлено близько 600 листів із запрошенням до благодійництва з наданням адресів пунктів прийому речей.

Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та його структурними підрозділами спільно з представниками громадських організацій проводились додаткові обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни та праці, громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги. Були обстежені матеріально-побутові умови  575 сімей.

Проводились благодійні заходи щодо збору коштів, продуктів харчування та речей першої необхідності для надання допомоги гостропотребуючим громадянам.

В ході проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» були залучені кошти від підприємств, установ, підприємців та громадян міста:

 • -.міським територіальним центром соціального обслуговування – 104,5 тис.грн.;
 • - центром реінтеграції бездомних громадян – 26,2 тис.грн.;
 • - міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 20,8 тис.грн.;
 • - міським притулком для громадян похилого віку та інвалідів – 3,3 тис.грн.

Міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за рахунок спонсорських надходжень була надана натуральна допомога           2472 громадянам на суму 84,6 тис.грн. (34,2 грн. на одну особу),   а саме:

 • - 2410 громадянам у вигляді продуктів харчування на суму 67,9 тис.грн.;
 • - 156 громадянам у вигляді одягу, взуття, білизни на суму 15,7 тис.грн.;
 • -.30 громадянам у вигляді  промислових та інших товарів вжитку на суму 1,0 тис.грн.

Протягом вересня-листопада 2014 року за рахунок спонсорських надходжень клієнтам Центру реінтеграції бездомних громадян була надана натуральна допомога на суму 24,2 тис.грн., а саме:

 • - продуктів харчування на суму 15,6 тис.грн.;
 • - господарчих товарів на суму 4,5 тис.грн.
 • - одягу, взуття на суму 2,7 тис.грн.;
 • - медикаментів на суму 1,4 тис.грн.

Використовуючи спонсорські надходження, отримані в ході проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя», підопічним притулку для громадян похилого віку та інвалідів була надана натуральна допомога на суму 2,7 тис.грн., а саме:

 • - продуктів харчування на суму 1,1 тис.грн.;
 • - одягу, взуття та білизні на суму 0,8 тис.грн.;
 • - засоби технічної реабілітації на суму 0,8 тис.грн.

За період проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів від підприємств, установ, організацій була надана натуральна допомога у вигляді продуктів харчування,  навчальних посібників,  канцелярських товарів,  розвиваючих іграшок та ігор на суму 17,8 тис.грн.

За рахунок надходження благодійної допомоги була зміцнена матеріально-технічна база міського територіального центру на суму 2,0 тис.грн.; центру реінтеграції бездомних громадян на суму 2,0 тис.грн.; міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів на суму 0,5 тис.грн. Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів планує в подальшому провести поточні ремонтні роботи за рахунок благодійної допомоги, що надійшла у період акції.

 

У міському територіальному центрі в період проведення акції «Милосердя» соціальні послуги отримали 6460 одиноких та одинокопроживаючих громадян:

- у відділеннях соціальної допомоги вдома - 1704 громадянина;

- у відділеннях соціально-медичних послуг - 575 громадян;

- у відділеннях соціально-побутової адаптації - 2722 громадянина;

-.у відділеннях організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 1459 громадян.

В період проведення акції «Милосердя» в місті проводились різноманітні заходи: зустріч представників міської влади з ветеранами з нагоди Міжнародного Дня  громадян похилого віку, Дня ветерана, у рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів відбулась зустріч міського голови з громадськими організаціями інвалідів міста, багаточисельні та різноманітні заходи у відділеннях міського територіального центру, святкові ранки у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, музичні вітання для підопічних міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.

З 1 вересня по 3 грудня 2014 року від підприємств, установ та організацій адресно отримали:

- натуральну допомогу – 1601 громадянин на суму 118,08 тис.грн. (73,7 грн. на одну особу);

-  грошову допомогу – 1572 громадянина на суму 252,3 тис.грн. (160,4 грн. на одну особу).

Активну участь у проведенні Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» взяли такі підприємства:

Грошова допомога:

- депутат Миколаївської міської ради Мєдвєдєв О.Е.- 3000,0 грн.;

- ТОВ «НТВ» - 500,0 грн.;

- ПП «Черняк» - 350,0 грн.;

- ПП «Солві» - 200,0 грн.;

- ПП «Болотова» - 200,0 грн.

Натуральна допомога:

-.Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим - 42421,15 грн.;

- ПП «К.В.М.» - 24538,0 грн.;

- ФОП  «Точилкіна» - 9187,9 грн.;

- депутат Миколаївської міської ради Паливода С.М. - 5984,0 грн.;

- ФХ «Владам» - 6695,4 грн.;

- ПП «Зіневич» - 5179,0 грн.;

- ТОВ «1001 мелочь» - 2589,7 грн.;

- ТОВ «Золотий колос» - 3620,0 грн.;

- НОБО «Фонд Сергія Герасюти» - 1473,9 грн.;

- СГ ТОВ «Вікторія» - 1342,50 грн.;

- ТОВ «Нібулон» - 1158,0 грн.;

- ТОВ «Червоний хрест України» - 909,0 грн.;

- Миколаївський національний аграрний університет - 780,0 грн.;

- депутат Миколаївської міської ради  Солтіс О.П. - 748,0 грн.

З метою активізації благодійності та інформування громадян про хід акції проводилась інформаційна робота на обласних та міських теле- і радіоканалах, у друкованих засобах масової інформації.

Дякуємо всім небайдужім громадянам міста за участь в акції «Милосердя».


ОНОВЛЕНО 21.01.2015


Герої серед нас

Звернення громадян


   Ремонт комунальних доріг
Сьогодні, 28 квітня, дві бригади дорожників виконують ремонтні роботи на вул. Московській, від...
   Про тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються споживачам ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &nb...
   Про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 22, 36, 39, 41, 77, 80 у м. Миколаєві ДОКУМЕНТ
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ   24 квітня 2015 &...
   Сьогодні до 15:00 не буде води у центральній частині міста
Шановні миколаївці! 28.04.2015 р. з 9:00 до 15:00 у зв'язку з виконанням невідкладних аварійно...
   Мешканці Матвіївки підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою
Жителі мкр. Матвіївка підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» та 25 квітня вийшли н...
   У Заводському районі пройшов суботник
25 квітня у Заводському районі пройшов загальноміський суботник. У заходах взяли участь  ...
   У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзначив сторічний ювілей
У білому халаті фронтовими дорогами: лікар Лев Карнаш залишив підпис на рейхстазі, а днями відзнач...
   Юрій Гранатуров: «Миколаївський муніципальний колегіум - гордість нашого міста»
Сьогодні, 27 квітня, у Миколаївському художньому академічному російською драматичному театрі відбул...
   У дитсадку № 87 діти батьки та вихователі висадили дерева
У нашому місті є зелений затишний куточок, який розташований у мікрорайоні Ракетне Урочище&...
   На головній вулиці міста звучатиме духовий оркестр!
За сприяння Миколаївського міського голови та за договором про співпрацю між управлінням з пит...
   Вдові ветерана Великої Вітчизняної війни Павла Костянтиновича Іщенка встановили новеньку газову плиту за рахунок місцевого бюджету
80-річна Ніна Іванівна Іщенко, вдова ветерана Великої Вітчизняної війни, стала вже дванадцятим...
   Адміністрація Ленінського району стежить за дотриманням прав дітей
Службою у справах дітей адміністрації Ленінського району проводяться перевірки навчальних закладів...

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі